Kontaktinfo

Hällekilsgård
Hällekil 17
669 92 DEJE

Telefon: 0704-588235
E-post: info@hallekilsgard.se
Fax: 0552-31210

Placeringsjour dygnet runt: 0704-588222

Kontaktformulär

Besökare

Vi tar emot anhöriga som vill komma på besök. Kontakta oss i god tid innan så att vi kan planera besöket så att det inte orsakar störningar i behandlingen.

Personlig Kontakt

Placeringstelefon

Dygnet runt

Telefon: 0704-588222
info@hallekilsgard.se

Johan Rapp

Verksamhetchef

Telefon: 070-273 45 35
johan.rapp@hallekilsgard.se

Jan-Olof Olsson

Föreståndare

Telefon: 070-458 82 24
jan-olof.olsson@hallekilsgard.se

Pehr Axelsson

Peter Fasth

Behandlingsassistent

peter.fasth@hallekilsgard.se

Peter Nielsen

Behandlingsassistent

peter.nielsen@hallekilsgard.se

Linda Olsson

Behandlingsassistent

linda.olsson@hallekilsgard.se

Ehsan Rahmani

Behandlingsassistent

ehsan.rahmani@hallekilsgard.se

Jan Nilsson

Behandlingsassistent

jan.nilsson@hallekilsgard.se

Magnus Petersen

Patrik Edvinsson