•     Hällekil 17, 669 92 DEJE
  •     info@hallekilsgard.se



  •     Placeringsjour dygnet runt:
        010-139 9000
  •     För övriga telefonnummer, ärenden och frågor
        se fliken Kontakt.

Hitta Hit

Hällekils Gård

Hällekil 17, 669 92 DEJE
Telefon: 0704-588235
Fax: 0552-31210
Placeringsjour dygnet runt: 010-139 9000 alt. 0704-588222
Mail: info@hallekilsgard.se


Besökare

Vår gård är öppen för alla att besöka. För anhöriga till våra elever vill vi gärna att ni kontaktar oss innan besöket. Detta för att inte orsaka störningar i behandligen

Hitta hit

Personlig Kontakt

  • Placeringstelefon
    Dygnet runt

010-139 9000 eller 0704-588222
info@hallekilsgard.se

  • Boendetelefon

0704-588235

  • Andreas Johansson
    Verksamhetschef

0552-785 004
andreas.johansson@hallekilsgard.se

  • Jan-Olof Olsson
    Föreståndare

0552-785 002
jan-olof.olsson@hallekilsgard.se

  • Lukas Anderberg
    Samordnare

0704-588228
lukas.anderberg@hallekilsgard.se

  • Jennifer Sohlberg
    KBT-utbildare

0704-588240
jennifer.sohlberg@hallekilsgard.se

  • Jan Norland
    VD

070-4588211
jan.norland@hasselagotland.se

  • Thomas Jakobsson
    Placeringssamordnare

070-4588231
thomas.jakobsson@hasselagotland.se

  • Martin Bertilsson
    Ekonomichef

070-3333536
martin.bertilsson@hasselagotland.se